Dlaczego blog…

Kiedyś malowałam pędzlem, teraz słowem, nigdy nie byłam w tym dobra, tak jak w okazywaniu uczuć. Jednak dobry jest każdy sposób żeby je z siebie wyrzucić. Zanim cię uduszą.

9 komentarzy do “Dlaczego blog…

 1. Piszesz fajnie więc żałuję że nie mogę zobaczyć jak malujesz :D Ja uczuć za bardzo nie potrafię okazywać,przytulanie mnie paraliżuje. Ciężko,bo Syn jest przytulas :)

 2. Nie maluję od dawna. Początkowo z powodu braku czasu, teraz z powodu braku cierpliwości. Łatwiej usiąść i napisać tekst, niż spędzać wiele godzin przy sztalugach. Można powiedzieć, że poszłam na łatwiznę:))) Nie były to jednak dzieła godne Muzeum Narodowego, wiec nie ma straty:)

   • Chyba masz rację, ale jeśli mamy w sobie choć odrobinę talentu, należy go pielęgnować i pracować nad nim. Porzuciwszy to zaprzepaścimy go całkowicie. Wiadomo, że nie każdy ma szansę być Chełmońskim, czy Fałatem, ale nie o to chodzi aby być ostatnim wśród najlepszych, czy nawet pierwszym wśród dobrych, ale żeby robić to co sprawia nam przyjemność.

 3. Na reszcie ktoś kto myśli. Jak to dobrze, że nie wszyscy są „owcami”. Jak to dobrze, że ktoś ma zdrowe spojrzenie na świat. Ulżyło mi ogromnie. Już zaczynałam myśleć, że coś ze mną nie tak. Wyborne są te batalie w komentarzach. Czy ktoś chociaż polecił jakiegoś dobrego psychologa czy tylko zachęcają na wizytę? ;]

  • Gdyby ktoś polecił dobrego – skorzystałabym na pewno, bo na przekór tego co mi się zarzuca – nadmierne przekonanie o swojej mądrości, brak dystansu do samej siebie, nieumiejętność cieszenia się życiem – mam świadomość swojej niedoskonałości i chętnie coś bym naprawiła w tym względzie;)

   • Nie ma ludzi doskonałych ale żeby zaraz do lekarza… Osobiście uważam, że to część ludzi powinna się zmienić, a przede wszystkim – zacząć myśleć. Wtedy osoby uczulone na głupotę poczułyby się znacznie lepiej i chętniej przebywałyby w ich towarzystwie. Chociaż może po prostu za dużo jest tych ludzi. Selekcja naturalna nie daje rady ;]

    • Myślenie ma przyszłość, lecz nie wszystkim wychodzi. Co jednemu pomoże – drugiemu zaszkodzi:)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>