Głupi i podli!

Wiecie co mnie do końca przekonuje że naszym krajem rządzą głupki?
Fakt, iż przypuszczają że inni są od nich głupsi, a oni tacy cwani,
tacy przebiegli, wystarczy że powiedzą „czarne jest białe”, a wszyscy
uwierzą.
Otóż nie wszyscy i jakby się nie starali, to nie zmienią faktu, że jeszcze
są w tym kraju i na świecie ludzie którzy widzą i wiedzą…
Poza tym że głupi, są jeszcze zwyczajnie podli.
Co oni zrobili z naszym krajem…
To na co pozwoliliśmy. Prawdziwych patriotów gotowych walczyć za wolność nie ma.
Zostali wytrzebieni z naszego narodu, poprzez wojny, okupantów i historię.
To co się teraz śmie nazywać patriotami – poza nielicznymi przypadkami ludzi
moralnych – to potomstwo najgorszej swołoczy, jaka przetrwała.
Reszta ma geny chłopów pańszczyźnianych i potrafi życie przeżyć na kolanach,
wytłumaczyć każdą podłość, poprzeć każde Qrestwo jakiego dopuści się obecny
okupant.
Bo my znów jesteśmy pod okupacją. Tym razem okupacją idiotów, którzy ostrzeżenie
zawarte w powieści Orwella potraktowali jako wskazówkę jak rządzić i korzystają
z tego bez ograniczeń.
Nie ma szacunku dla swołoczy, nie ma pozwolenia na podłe działania w stosunku do
opozycji, nie może być zrozumienia dla przekręcania historii!

Kiedyś malowałam pędzlem, teraz słowem, nigdy nie byłam w tym dobra, tak jak w okazywaniu uczuć. Jednak dobry jest każdy sposób żeby je z siebie wyrzucić. Zanim cię uduszą.

6 komentarzy

 1. ~Phoenix(L)k · 15 lutego 2018 Odpowiedz

  podłe działania w stosunku do opozycji – mówisz o zatrzymaniu Frasyniuka, który 2 razy nie stawił się na wezwanie prokuratury? Cóż… myślał, że – skoro powiedział, gdzie ma prawo – to prawo przestaje go obowiązywać…

  Mam szczerą nadzieję, że obecna władza nie składa się z hipokrytów i tak samo będzie traktowała również i zwolenników

  • kobieta-nie-typowa · 15 lutego 2018 Odpowiedz

   Nie. Nie piszę o zatrzymaniu Frasyniuka. Patrzę na całokształt. Zatrzymanie Frasyniuka, to tylko kropla. Ważniejszy jest powód tego zatrzymania, całkowicie nieprawdziwy. Pod okupacją mamy prawo nie szanować prawa okupanta, a w takiej roli ustawił się PIS i jego służby od kiedy zaczęły siłowo likwidować demonstracje opozycji. A tę nadzieję masz na jakiej podstawie? Bo chyba nie na podstawie rzeczywistych działań hipokrytów. Zresztą to już nie są hipokryci. To zwyczajni oszuści, typy spod ciemnej gwiazdy i jako tacy powinni być sądzeni!

   • ~Phoenix(L)k · 15 lutego 2018 Odpowiedz

    Hmm… powód zatrzymania… naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, olanie dwóch wezwań… który z tych powodów jest nieprawdziwy? Publiczne posługiwanie się fałszywymi danymi też powinno zostać sprawdzone

    Z jednym masz rację – dlatego nie szanuję praw narzucanych przez unię

    • kobieta-nie-typowa · 16 lutego 2018 Odpowiedz

     Naruszenia nietykalności cielesnej policjanta nie było. To policja naruszała nietykalność osób demonstrujących. Zawsze narusza. Wystarczy biała róża i hymn na ustach. W przypadku wieszania na szubienicach zdjęć opozycji, policja stała przyglądając się. Nikt nawet nie został wylegitymowany. Rzecznik prasowy powiedział potem, że policja ma obowiązek pilnować aby w takich przypadkach nie doszło do zamieszek i przepychanek. Po czym wpada w środek demonstrującej pokojowo opozycji i szarpie, wynosi, ciągnie po bruku… Jakoś trudno brać poważnie takie tłumaczenia… To tylko jeden z wielu przykładów. Praw narzucanych przez Unię? Jakich praw narzucanych? Przypominam że nie zostaliśmy wcieleni siłą. Więc do pewnych obowiązujących tu zasad trzeba się dostosować. Albo wy……..ć i dalej być zaściankiem, już nie tylko Europy ale i świata.

   • ~Phoenix(L)k · 15 lutego 2018 Odpowiedz

    Jesteś mądrą osoba, więc zrozumiesz moje obawy…

    Nie chodzi o nazwisko zatrzymanego – chodzi o to, że część osób robi z niego bohatera walki z systemem… Co w sytuacji, gdy opozycja zamieni się miejscem z koalicją? Jeśli wtedy będę się szarpał z policją – będę chuliganem, czy bohaterem walki z systemem? Kto decyduje, które prawa można olać, a których nie? Kto pilnuje, czy granica nie będzie przesuwana? Czy dojdzie za kilka lat do sytuacji, że pirat drogowy – któremu sąd odebrał prawo jazdy – będzie jeździł bez prawka i będzie traktowany jako osoba walcząca z opresyjnymi przepisami?

    Znasz tekst o żabie i gorącej wodzie… Od dawna twierdzę, że wiele obecnych metod było testowanych na kibicach (ot, choćby sytuacja – ciekawe, czy coś Ci to przypomni… W czasie finału Pucharu Polski, rozgrywanego w Bydgoszczy, doszło do drobnej awantury – starczyła salwa w powietrze z 4 shotgunów, by był spokój… Jeden z najbardziej znanych kibiców Legii dzień później dowiedział się, że jest POSZUKIWANY w sprawie wszczęcia tamtej awantury. Pojechał z adwokatem do budynku Komendy Stołecznej Policji, miał w ręku nagrania z kamer tv, że był jedną z osób, które próbowały powstrzymać kibiców przed wbiegnięciem na boisko (częsty obrazek – nie tylko u nas, ale i na zachodzie. Po ostatnim gwizdku kibice wbiegają na boisko, by cieszyć się z piłkarzami z sukcesu) – to wbiegnięcie, w wyniku drobnego błędu organizacyjnego, spowodowało tamtą awanturkę. Przed wejściem do budynku został ZATRZYMANY I SKUTY, a następnie policja ogłosiła ZATRZYMANIE POSZUKIWANEGO PROWODYRA ZADYMY. Ówczesny niedorzecznik policji zapomniał potem dać drugiego komunikatu, że jednak dana osoba jest niewinna…

    Jak działało to przeciwko kibicom – DOBRZE IM TAK!! ZA DARMO NIE DOSTALI!!
    Policja zaczęła tak działać wobec zwolenników ówczesnych rządzących… i nagle zdziwienie, że policja tak się zachowuje…

    Bez nazwisk – ale szefem MSWiA za czasów bydgoskiego finału był gość, który dał potem swoje nazwisko komisji badającej katastrofę w Smoleńsku… Zaś jego poprzednikiem – odpowiedzialnym za zatrzymanie ponad 700 osób za to, że szły na mecz – szef największej obecnie partii opozycyjnej (swoją drogą – ciekawe… ponad 700 zatrzymanych, zarzuty usłyszało może 10 osób, są zeznania na temat tortur stosowanych w celu wymuszenia przyznania się do winy, niektóre sprawy nadal się toczą, co może spowodować, że koło setki osób zamiast winny/niewinny w papierach będzie miało zakończone z powodu przedawnienia… a gostek ten śmie się odzywać w sprawie morderstwa Stachowiaka… )

    Czekam na moment, w którym TVP Info upubliczni łamanie prawa przez członka/zwolennika PiS, a TVN zrobi to samo z osobą ze środowiska PO… By skończyło się wreszcie krycie swoich … w tym momencie – chociaż dziwnie to zabrzmi – składam wyrazy szacunku dla GAZETY WYBORCZEJ (!!!!!) za to, że opisuje aferę reprywatyzacyjną… jasne – mogą to robić lepiej… ale to jest ten pierwszy krok

    • kobieta-nie-typowa · 16 lutego 2018 Odpowiedz

     Jeśli opozycja zamieni się z koalicją i będzie zwalczać będących w opozycji w sposób podobny do obecnego – będziesz dla mnie obywatelem walczącym o poszanowanie prawa i swobód obywatelskich łamanych przez obóz rządzący. Pod warunkiem oczywiście, że będziesz demonstrował pokojowo, nie używając w tym celu lasek, parasoli, kii bejsbolowych, czy ładunków wybuchowych, nie będziesz odpalał rac w tłumie i podkładał bomb pod gmachy użyteczności publicznej. W przeciwnym razie będziesz niestety chuliganem. Wiesz doskonale, że za poprzedniej ekipy również wiele mi się nie podobało i pisałam o tym niejednokrotnie. Dlatego nie zgadzam się aby ktoś, kto obiecywał że będzie inaczej, robił to samo na większą skalę. Co do kibiców – cóż nie wszyscy są harcerzami. W tych grupach miała miejsce przemoc, pobicia ze skutkiem śmiertelnym również, a nawet handel narkotykami. A gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Każde środowisko powinno zadbać o to, aby w swoich szeregach nie kamuflować przestępców.

Zostaw odpowiedź