Szok!!!

Spokojna głowa. Rak mózgu nie grozi tym, którzy wcześniej dokonali jego aborcji.

Udokumentowane kilkadziesiąt tysięcy lat istnienia rodzaju
ludzkiego, proces ewolucji, postęp który poczyniła ludzkość
od czasu zejścia z drzewa, to wszystko odchodzi w niebyt.
Za sprawą PIS, który twierdzi, że teoria ewolucji jest zbyt
kontrowersyjna i zbyt sprzeczna z nauką Kościoła, aby uczyć
o niej w szkołach.
Wygląda na to, że postęp czyniony dotąd – w wieku XXI odchodzi
do przeszłości.
Ciekawe jak daleko zdążą nas cofnąć, za swoich rządów i jak daleko
się posuną w zacieraniu rzeczywistości.

Nie spodziewajcie się jednak znaleźć rozumu tam, gdzie go nie ma
i być nie może. Będzie wówczas mniej powodów do frustracji.

8 komentarzy do “Szok!!!

 1. Nie interesuję się polityką, bo mnie ona zwyczajnie dołuje. Tu, gdzie mieszkam, zawsze biorę udział w wyborach do rządu, ale tutaj faktycznie widać jego pracę i można być dumnym. Cieszę się, że mnie nie ma w Polsce… Odwiedzam Twojego bloga regularnie i przeważnie oczy wychodzą mi z orbit i szczęka opada aż po pas…

  • Żyjąc w normalnym świecie, człowiek może sobie pozwolić na to, by zainteresowanie polityką ograniczało się do udziału w wyborach. Żyjąc w Polsce – tak się nie da, bo polityka i tak Cię dopadnie i powali swoją absurdalnością.

  • Ogromny billboard antyaborcyjny z kobietą udającą lekarza stanął pod Krakowem. Jego autorzy przekonują, że nowotwory są wynikiem aborcji. – To kłamstwa, które godzą w wizerunek lekarzy – mówi Okręgowa Izba Lekarska i nie wyklucza skierowania sprawy do sądu.
   „Badania dowodzą, że przynajmniej 80 proc. kobiet, u których stwierdzono raka piersi, jajnika, mózgu, dokonało wcześniej aborcji” – billboard z takim hasłem stanął w Przegini pod Krakowem. Jest widoczny z daleka, ma ok. 2 na 4 m. Choć stoi na prywatnej działce, straszy wszystkich jadących od strony Olkusza do Krakowa.

 2. Wiesz co? Poziom takiej głupoty mnie poraził.
  To może od dziś „nowy”sposób leczenia- do pieca na trzy zdrowaśki.

  • Ja już słyszałam o tym, jak szkodliwa jest antykoncepcja. Aborcja to zło – myślę że każdy zdaje sobie z tego sprawę. Odmawiając kobietom prawa do antykoncepcji nie pozostawia im się wielkiego wyboru co do decyzji, czy i kiedy zostać matką. Czasem z jakichś przyczyn wybierają większe zło, bo wybór dla nich jest jeden. Nie oceniam personalnie, nie mam takiego prawa. Nikt nie ma takiego prawa. Znam lekarzy, którzy kiedyś za pieniądze wykonywali zabiegi aborcji na masową skalę, a teraz zasłaniają się klauzulą sumienia gdy chodzi o przepisanie antykoncepcji.
   Skurwysyństwem – przepraszam, ale nie ma adekwatnego określenia w języku kulturalnych ludzi – wielkim i niewytłumaczalnym jest rozpowszechnianie tego rodzaju kłamstw, nawet w słusznym celu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>